Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dzien wagarowicza


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema juz w czwartek dzien wagarowicz i wlasnie niewiem co zrobic isc czy zostac moge w sumie pojechac do szkoly i zaraz wrocic boje sie ze obniza sprawowanie itd jestem w 1 gimnazjum a wy jak myslicie co zrobic?

Opublikowano

Ja idę bo by mnie nauczyciele zabili . Dyra gada ze mamy przyjść a zrobi nam w inny dzień , dzień rekreacji czy coś , (zawody sportowe)

F29B5E4557F6319C29664E96FDCDD496.png

 

____________________________________________________________
Nie piję , nie palę , nie ćpam .
Pomogłem daj Lajka.

Opublikowano

W taki dzień na bank Ci nie obniżą zachowania.
Nauczyciele też byli kiedyś uczniami i nie byli tacy święci :D

Roventiuss
212528fc17.png

 

Opublikowano

Właśnie w taki dzień mogą obniżyć ocenę z zachowania bo wiedzą że jest na wagarach i u mnie w szkolę po prostu idziemy dzień po ;)

Opublikowano

Trolololo, co Ty się przejmujesz iść na wagary w gimnazjum! W gimnazjum nie masz żadnych jakichś ostrych rygorów czy coś, więc bez problemu iść możesz, zresztą jak się boisz że Ci obniżą zachowanie, dogadaj się ładnie z rodzicami, aby dali Ci następnego dnia usprawiedliwienie z czwartkowego dnia i po kłopocie. Pis Joł!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Idź. Dzień wagarowicza to dzień wagarowicza. Jeżeli nie będzie Cię od rana, na wszystkich lekcjach, po prostu daj usprawiedliwienie i nie mają prawa Ci obniżyć zachowania. :)

Opublikowano

Ja w tym roku i tak mam wyjazd na siatkówkę, więc do szkoły nie idę, anyway, zazwyczaj w dzień wagarowicza są wszyscy, a dzień po nikt.. tak, po prostu lepiej, w dzień wagarowicza i tak są luźne lekcje..


 

Opublikowano

Pani od geografii w tym dniu zrobi sprawdzian. kto nie przyjdzie dostanie pałę bez możliwości poprawy. Więc nie idę chociaż bym poszedł.

Opublikowano

W taki dzień na bank Ci nie obniżą zachowania.

Nauczyciele też byli kiedyś uczniami i nie byli tacy święci :D

Bo im przegadasz :)

F29B5E4557F6319C29664E96FDCDD496.png

 

____________________________________________________________
Nie piję , nie palę , nie ćpam .
Pomogłem daj Lajka.

Opublikowano

Jestes w pierwszej klasie gimbazy.. I Ty się w ogole pytasz? łeeee, co się stało.. Nigdzie nie mozna spotkać prawdziwych gimbazjalistów.

 

A ja muszę isc do szkoły, bo wagary sobie robiłem wcześniej.

Opublikowano

Uciekaj, bo jak nie to cię samcy alfa w twoim gimnazjalnym stadzie zlinczują i publicznie wyśmieją. Zostaniesz nazwany "kujonem" i "pizdą" i nikt cie nie będzie szanował.

 

Tak działa gimbazjum, młody :D

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Idź na wagary! Nic Ci nie zrobią, pogadają troszeczkę i odpuszczą. A najlepiej to pojedź do szkoły i nawet nauczycielom na oczy się nie pokazuj, potem powiesz że głowa Cię bolała i nie przyszedłes do szkoły.

skpUo.png

Opublikowano

Czego się boisz idź na wagary :P .
Nauczyciele, jak zawsze pogrożą, że obniżą, ale i tak nic w tą stronę nie zrobią.
Uciekaj najlepiej z kimś, większą grupą, wtedy będzie bez krzyków i zbędnego gadania .

6d17e244dec956b0d1c3e86.jpg
bylem biznesmenem, teraz jestem większym. habemus papam.

Opublikowano

Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.

Nie będziesz brał imienia Pana, Boga swego, nadaremnie.

Pamiętaj, abyś dzień święty święcił.

Czcij ojca swego i matkę swoją.

Nie zabijaj.

Nie cudzołóż.

Nie kradnij.

Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

Nie pożądaj żony bliźniego swego.

Ani żadnej rzeczy, która jego jest.

 

 

Idz na wagary...

 

Ja tam siedze w domu.

320551442138510845087.png
Opublikowano

Siema juz w czwartek dzien wagarowicz i wlasnie niewiem co zrobic isc czy zostac moge w sumie pojechac do szkoly i zaraz wrocic boje sie ze obniza sprawowanie itd jestem w 1 gimnazjum a wy jak myslicie co zrobic?

 

Jak raz spierdolisz to nic Ci nie będzie...

Zawsze możesz powiedzieć rodzicom że zostajesz w domu.

Opublikowano

W czwartek idź, znając szkołę będzie luz, a w piątek pójdź sobie na wagary, oczywiście grupką.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...